Kategorie produktów

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

5 produktów

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych ENEL X.
T
o najbardziej zaawansowane stacje z wbudowanym oprogramowaniem do zarządzania (JuiceNET dostęp administratora) oraz z możliwością sterowania zdalnego (JuisePass aplikacja dla użytkownika/kierowcę).

To rozwiązanie dedykowane klientom biznesowym, operatorom stacji ładowania, gminom i miastom, spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowych, centrom handlowym, uniwersytetom oraz wszystkim, którzy borykają się z problemem mocy.

Współczynnik jednoczesności

Zapomnij o współczynniku jednoczesności dla stacji, który będzie determinowany przez oprogramowanie. Nie musisz zwiększać mocy budynku tylko i wyłącznie dla stacji ładowania. Zapewnij pracę tylko na dostępnej rezerwie mocy.

Oferujemy szeroki zakres rozwiązań sprzętowych i oprogramowania światowego lidera w tej dziedzinie. Proponowane rozwiązania łącza w sobie najwyższą jakość wykonania oraz nowoczesność. Jednocześnie wytyczają standardy w swojej kategorii – pionier technologii V2G i Demand Side Response

Połączenie stacji z oprogramowaniem JuiceNet pozwala na:

  • adaptacyjną optymalizację mocy,
  • ładowanie sekwencyjne
  • lub na podstawie priorytetu stacji.

Czysta energia

Stacje ładowania Enel X idealnie współpracują z instalacją fotowoltaiczną. Wykorzystanie do tego celu posiadanej już instalacji lub zainwestowanie w jej podłączenie to doskonałe rozwiązanie. Sprawdzi się doskonale w obiektach mieszkalnych, biurowcach, hotelach lub firmach. (O dofinansowanie inwestycji łączących fotowoltaikę i ładowanie pojazdów ubiegać się można w ramach projektu Mój prąd 4.0).

Stacje ładowania to oprogramowanie zarządzające, które w połączeniu z wysoką jakością urządzeniami, zapewnia prawidłową i bezproblemową pracę.