Klienci

Integratorzy

Integratorzy

Przykładamy dużą wagę do partnerskiej współpracy z integratorami systemów automatyki. Dostarczamy innowacyjne urządzenia, tworzone z myślą o skróceniu czasu realizacji instalacji i ułatwieniu jej serwisowania, równocześnie spełniające wysokie wymagania jakościowe i technologiczne.

Oferujemy elastyczne i wydajne narzędzia inżynierskie wyposażone w funkcje przyspieszające prace projektowe, łatwą kontrolę działania systemu automatyki i sprawny serwis. Chcemy, by praca z naszymi rozwiązaniami była dla Państwa nie tylko korzystna finansowo, lecz także satysfakcjonująca i efektywna.

 

 

Instalatorzy

Instalatorzy

Prosta instalacja i łatwa obsługa połączone z szeroką funkcjonalnością i elastycznością to unikalne cechy naszych rozwiązań. Bez kosztownych inwestycji, krok po kroku, w tempie dopasowanym do indywidualnych potrzeb i możliwości stworzycie Państwo efektywne i energooszczędne systemy, które pomogą Wam generować oszczędności.

Otwartość komunikacyjna naszych rozwiązań, począwszy od liczników energii a skończywszy na systemach monitoringu zużycia mediów, pozwala na ich łączenie z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem i rozwiązaniami firm trzecich.

Użytkownicy_końcowi_Cricoteka

Użytkownicy końcowi

Optymalizacja kosztów utrzymania obiektów infrastrukturalnych i budynków w całym ich cyklu życia, a także zwiększenie bezpieczeństwa oraz kontroli instalacji to tylko niektóre z korzyści oferowanych przez nasze systemy automatyki. Kolejną ich zaletą jest możliwość precyzyjnego dopasowania do indywidualnych potrzeb i standardów inwestycji.

Jeśli zatem szukacie Państwo rozwiązań, które pomogą zwiększyć efektywność produkcji, lepiej monitorować i zarządzać procesami w przedsiębiorstwie, poprawić komfort pracy, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i optymalizując koszty, serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekają na Państwa nasi inżynierowie sprzedaży, doradcy techniczni, a także wsparcie w postaci serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz szkoleń technicznych, realizowanych również na indywidualne potrzeby.