Kategorie produktów

Saia_PCD_Supervisor_

Supervisor

System Saia PCD Supervisor jest nowoczesnym, skalowalnym rozwiązaniem przeznaczonym do monitorowania i zarządzania, które łączy funkcje wizualizacji, interaktywności, kontroli i raportowania w formie rozbudowanej platformy przyjaznej dla użytkownika. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniać kompatybilność i integrację wszystkich instalacji budynkowych odpowiedzialnych za różne zadania. Gromadząc wszystkie istotne dane i prezentując je w sposób czytelny dla użytkownika, system
Saia PCD Supervisor pomaga optymalizować instalacje budynkowe, a tym samym znacznie zwiększyć wydajność budynku.

Kategorie: ,

Saia PCD Supervisor to:

  • Sprawdzona technologia Tridium Niagara N4.
  • Kontrola, monitorowanie, raportowanie oraz wizualizacja za pomocą jednej scentralizowanej platformy oprogramowania.
  • Integracja sterowników Saia PCD, innych systemów i inteligentnych urządzeń w protokołach IT.

Saia PCD Supervisor oparty jest na platformie Niagara firmy Tridium. Jest ona od lat z powodzeniem wykorzystywana w systemach na całym świecie. W porównaniu z wersją standardową dostarczaną przez Tridium, Saia PCD Supervisor zawiera między innymi: kreator importu danych PG5, dla prostej i szybkiej integracji sterowników Saia PCD, driver komunikacyjny Ether-S-Bus, galerię ikon PG5 oraz zaawansowane narzędzia BACnet.

Wszystkie instalacje pracujące w obiekcie (budynku) można monitorować w tej samej aplikacji.

  • Szybkie rozpoznawanie problemów i potrzeb optymalizacji w ramach infrastruktury
  • Proste pulpity nawigacyjne i wykresy
  • Łatwe pobieranie danych
  • Większe niż dotychczas możliwości zarządzania użytkownikami aplikacji
  • Cały system jest całkowicie wolny od języka Java.
  • Wydajne i oszczędne działanie dostosowane do potrzeb użytkownika.

Kompletne rozwiązanie do inteligentnego zarządzania budynkami i infrastrukturą

Saia PCD Supervisor łączy wizualizację, zarządzanie, monitorowanie i raportowanie w jednej platformie oprogramowania. Dane mogą być łatwo zestawiane i prezentowane na wszystkich przeglądarkach internetowych, tabletach i smartfonach opartych na technologii HTML5. Nie jest wymagana obsługa wtyczek Java.

Szyte na miarę: Indywidualnie dostosowane profile użytkowników

Dzięki Saia PCD Supervisor można łatwo zarządzać indywidualnymi grupami użytkowników. Integracja LDAP umożliwia przeniesienie istniejących profilów użytkowników. Możliwe jest również skonfigurowanie indywidualnych interfejsów użytkownika, co pozwala na bezpieczną i wydajną pracę dostosowaną do potrzeb użytkownika.

Bezpieczne i wydajne: Gotowe do tworzenia nowoczesnych systemów architektury

Saia PCD Supervisor jest najnowocześniejszym rozwiązaniem, również w zakresie bezpieczeństwa informatycznego. Wspiera on nowoczesne architektury sprzętu i koncepcje systemu, takie jak serwery wirtualne, redundantne bazy danych, interfejsy inżynierskie dla wielu użytkowników i interfejsy IoT.

Skuteczna inżynieria

Kreator importu danych umożliwia płynną migrację danych ze wszystkich urządzeń Saia PCD. Zaawansowane funkcje filtrowania ułatwiają wybór odpowiednich punktów. Funkcja importu zmiennych z PG5 bez konieczności podłączenia do sterownika umożliwia programowanie z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Saia PCD Supervisor obsługuje wszystkie sterowniki Saia PCD z portem Ethernet, dzięki czemu kompatybilność wsteczna jest gwarantowana.

Otwarte rozwiązanie, które umożliwia prostą integrację z innymi systemami

Elastyczny i otwarty system, oparty na standardowych protokołach komunikacyjnych, takich jak BACnet, Modbus, OPC, M-Bus, KNX itd., umożliwia integrację z innymi systemami i aplikacjami z jednego lub wielu obiektów.

Poniższej sumy kontrolnej można użyć po pobraniu pliku do potwierdzenia, że dane zostały przesłane prawidłowo.Zamknij okno