Kategorie produktów

Komputery i monitory przemysłowe

1–12 z 47 produktów

Monitory i komputery przemysłowe

Monitory_i_komputery_przemysłowe_ASEM
Komputery przemysłowe firm ASEM i ESA charakteryzują szeroka gama funkcjonalności i swoboda konfiguracji pozwalające dopasować urządzenie do najbardziej indywidualnych wymagań użytkownika. W zależności od przeznaczenia komputery zbudowane są na bazie najbardziej wydajnych i szybkich lub energooszczędnych procesorów, które spełniają wymagania niezawodnej pracy w trudnych warunkach środowiska przemysłowego.

Oferujemy komputery przemysłowe następujących typów:

  • panelowe,
  • panelowe do montażu na ramieniu i podwieszania,
  • przeznaczone do zabudowy w szafach rack,
  • w wykonaniach BOX (w tym komputery przemysłowe bezwentylatorowe).

Wśród nich znajdują się specjalizowane komputery przemysłowe przeznaczone do zastosowania w najbardziej wymagających branżach. Są to m.in. urządzenia w całości zabezpieczone w stopniu ochrony IP65 (VK3200 ASEM), zgodne z restrykcyjnymi wymogami FDA, standardu popularnego w branżach chemicznej, farmaceutycznej i spożywczej (np. XS7 ESA w wersji Inox), a także przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem (ESA EW200 i XS7).

Przemyslowy_komputer_panelowy_ESA_ESAWARE_EW200_IPC_front
Monitory przemysłowe, podobnie jak komputery, są stworzone do pracy w trudnych warunkach hal produkcyjnych i specyficznych warunkach środowiskowych. Spełniają restrykcyjne wymagania branżowych towarzystw certyfikujących, zapewniając odporność, niezawodną pracę i wieloletnią trwałość. Monitory przemysłowe często znajdują zastosowanie tam, gdzie z różnych względów  nie można zastosować komputera panelowego. Oferujemy urządzenia renomowanych europejskich producentów, firm ASEM i ESA, o wielkości ekranu od 7” do 24”. Nietypowym rozwiązaniem dla tej grupy produktów są monitory, które można wyposażać w dodatkowe przyciski i interfejsy, a także boczne uchwyty (ASEM MK100), oraz monitory pozwalające na pracę w odległości do 100 m od źródła sygnału (ASEM MH-R).