Nasi dostawcy technologiczni

Saia Burgess Controls – szwajcarski producent urządzeń i podzespołów do automatyki przemysłowej i budynkowej. Bogata oferta sterowników swobodnie programowalnych o unikalnych możliwościach komunikacyjnych i długim cyklu życia, z wbudowanym Automation-serwerem,  szeroka gama podzespołów (m.in. liczniki energii elektrycznej, analizatory sieci, wyłączniki, silniki krokowe i synchroniczne, solenoidy i wiele innych).

ELUTIONS – francuski wytwórca oprogramowania, które wspomaga zarządzanie obiektami użyteczności publicznej i infrastruktury. ControlMaestro to platforma SCADA, która stanowi kompleksowe rozwiązanie do sterowania i nadzoru systemów w kluczowych gałęziach przemysłu i automatyce budynkowej, z tysiącami aplikacji na sześciu kontynentach.

ESA elettronica – włoski producent szerokiej gamy paneli operatorskich i komputerów przemysłowych. Od ponad 40 lat opracowuje i wytwarza innowacyjne rozwiązania do automatyki przemysłowej, które wyróżnia trwałość i włoski design.

Ocean Data Systems – pochodzący z Francji dostawca oprogramowania klasy Business Intelligence. Twórca pierwszego systemu do raportowania dla branży automatyki, Dream Report, ułatwiającego obsługę procesów  i analizę danych pochodzących z procesu produkcji.

ASEM – innowacyjny włoski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem, koncentrujący się na rynku zastosowań przemysłowych i profesjonalnych rozwiązań IT.  Dział automatyki przemysłowej zajmuje się opracowywaniem i produkcją paneli HMI i komputerów przemysłowych. 1/3 pracowników firmy jest zatrudniona w dziale R&D.

RACOM – czeski producent systemów i urządzeń do bezprzewodowej transmisji danych z własnym, innowacyjnym działem R&D. Radiomodemy, routery i łącza mikrofalowe RACOM wyróżnia niezawodność i przemysłowa jakość, które znajdują potwierdzenia w setkach aplikacji na wszystkich kontynentach, w tak wymagających branżach jak transport i bezpieczeństwo publiczne, przemysł militarny czy bankowość.

ATIM – francuska firma specjalizujące się w komunikacji bezprzewodowej.  Dostarcza autorskie produkty i rozwiązania wykorzystujące do transmisji danych technologie UHF oraz Industrial WLAN. Oferuje szeroką gamę urządzeń, także w wykonaniu EX: modemy radiowe na bezpłatne pasma ISM (433 MHz oraz 868 MHz), modemy Wi-Fi, moduły radiowe do wbudowania i inne.

EXAKOM – twórca systemu PLUTO Live Report, innowacyjnego oprogramowania do raportowania klasy Business Intelligence. Jest to software oparty o najnowsze technologie (jak OPC DA i UA czy Microsoft WCF/WPF) stworzony specjalnie na potrzeby automatyki przemysłowej i budynkowej. PLUTO to rozwiązanie dla przedsiębiorstw oczekujących szybkich i wiarygodnych informacji obiektowych. Na bieżąco zbiera i przekształca dane obiektowe w cenne informacje biznesowe przedstawione w postaci analiz i raportów. Ma unikalną funkcjonalność tworzenia raportów w trybie live.