Tylko do końca marca panele serii ESAWARE z Soft PLC i opcją rozbudowy za pomocą we/wy są dostępne w atrakcyjnym zestawie startowym ze szkoleniem w cenie.

Panele_operatorskie_EW100_ESAWARE

Panele operatorskie ESAWARE zapewniają jednoczesną realizację funkcji wizualizacji i sterowania, a oprócz tego mają wbudowany bezpieczny, zdalny dostęp serwisowy CREW EVERYWARE.
Pakiet wizualizacyjny ESAWARE CREW jest dostępny w cenie paneli (zarówno w wersji runtime, jak i development). CREW pracuje na wszystkich platformach serii ESAWARE (HMI i IPC), zapewnia oszczędność czasu pracy inżynierskiej i eliminuje potrzebę modyfikowania aplikacji przy wyborze różnych rodzajów i rozmiarów urządzeń.
Aplikacja mobilna CREW umożliwia obsługę za pomocą smartfonów i tabletów z systemami iOs, Android i Windows Phone.

Do rozbudowy paneli EW100 służą moduły we/wy lokalnych EW600 (m.in. cyfrowe, analogowe, szybkich liczników, termoparowe i temperaturowe). Jeśli liczba lokalnych we/wy jest za mała w stosunku do potrzeb obiektu, do paneli można podłączać moduły zdalne dowolnych producentów pracujące w sieci EtherCAT.

W zestawie startowym panele ESAWARE EW107C o przekątnej 7" są oferowane w atrakcyjnej cenie wraz z wybranymi modułami we/wy i szkoleniem technicznych dla 2 osób.

Czas trwania promocji jest ograniczony do 31 marca 2016. Zapraszamy!

Więcej szczegółów TUTAJ