23.02.2018 Aktualności, Wydarzenia

Nowa wersja PG5 2.3 to szereg nowych funkcjonalności i usprawnień w ramach narzędzia inżynierskiego, którego producentem jest Saia Burgess Controls.

Do najważniejszych zmian w oprogramowaniu należą:

Web Editor 8 – nowa wersja edytora umożliwia generowanie wizualizacji w formacie HTML5, a tym samym pracę na wszystkich urządzeniach, zarówno stacjonarnych jak i mobilnych tj. komputery przenośne, tablety i smartfony, z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.
Ważną informacją dla posiadaczy starszych wersji jest fakt, że nowa wersja umożliwia konwersję istniejących projektów do nowego formatu zgodnego z HTML5.

Edytor symboli – w celu wydajniejszej obsługi edytor został całkowicie przeprojektowany. Od teraz funkcja przeciągnij i upuść, umożliwia wykonywanie działań związanych z symbolami w dowolnym miejscu wiersza.

Nowe okno „Adjust Parameter” – to m. in. dwukrotnie większa liczba informacji w jednym widoku, możliwość bezpośredniej edycji parametrów znajdujących się w sterowniku, a także odświeżanie zawartości po wybraniu nowego bloku FBox. Wprowadzenie nowych funkcji znacznie przyspieszyło proces uruchamiania urządzenia, ułatwiając tym samym pracę ze sterownikiem.

Szczegółowy opis zmian w PG5 2.3 znajduje się w sekcji FAQ

Najnowsza 90-dniowa wersja pakietu Saia PG5 dostępna jest do pobrania poniżej:

Poniższej sumy kontrolnej można użyć po pobraniu pliku do potwierdzenia, że dane zostały przesłane prawidłowo.Zamknij okno
Plik file PG5 2.3.119
Instalator PG5 dla systemów 32- i 64-bitowych
462,60 MB
MD5


Więcej na temat oprogramowania PG5