22.12.2016 Aktualności, Wydarzenia

Z podziękowaniem za dotychczasową współpracę życzymy Państwu zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji najśmielszych planów w nadchodzącym 2017 roku.

Wesolych_Swiat_zyczy_SABUR

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym choć na chwilę możemy zwolnić tempo i przeżywać niepowtarzalne chwile. Doświadczyć atmosfery wigilijnej wieczerzy, dostrzec niecierpliwe oczekiwanie w oczach dzieci, poczuć ciepło i akceptację w otoczeniu najbliższych.

Pamiętamy o tym, że Boże Narodzenie to niestety nie dla wszystkich radosne chwile. Dlatego, zgodnie z naszą tradycją, zamiast wysyłać kartki świąteczne, przekazujemy zaoszczędzone środki na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Dzięki pracy Stowarzyszenia i jego przyjaciół osierocone i zaniedbane dzieci często po raz pierwszy w życiu mają możliwość doświadczyć magii Świąt. Przede wszystkim zyskują jednak pełne miłości i akceptacji domy.

Prosimy przyjąć życzenia szczęśliwych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Państwu, by ten wyjątkowy czas przyniósł odpoczynek, spokój i radość, a także pomyślność i wiele pogodnych dni w Nowym Roku!

logo_sos_wioski_dzieciece