20.09.2017 Aktualności, Wydarzenia

14 września zakończyły się 30., jubileuszowe, Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB. Te trzy targowe dni upłynęły pod znakiem wielu owocnych spotkań. Za wszystkie bardzo dziękujemy!

Targi_Energetab_2017

Fot. Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza

W tegorocznych Targach wzięło udział ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy zademonstrowali swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.
Wśród nich nie mogło zabraknąć również naszej firmy!  Można było nas spotkać w Pawilonie Szwajcarskim, w doborowym towarzystwie, skupiającym wystawców ze Szwajcarii i firmy zrzeszone w Polsko-Szwajcarskiej Izbie Gospodarczej, której Sabur jest członkiem.
Targi były doskonałą okazją, żeby poznać nasze gotowe do użycia, kompleksowe rozwiązania do monitoringu i zarządzania zużyciem energii elektrycznej oraz pozostałych mediów, które to w prosty i szybki sposób pomagają przedsiębiorstwom optymalizować wykorzystanie zasobów, a tym samym poprawiać ich efektywność energetyczną i ekonomiczną.
Zaprezentowaliśmy też bogatą gamę możliwości, oferowaną przez nas w zakresie m. in. wizualizacji danych pomiarowych, opartych na stronach webowych i gotowej do użycia aplikacji S-Monitoring, a także z wykorzystaniem platformy nadrzędnej SCADA Control Maestro lub Premium HMI firmy ASEM.

Raz jeszcze dziękujemy obecnym za odwiedzenie naszego stoiska, a nieobecnych zachęcamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami dla branży energetycznej!