Kategorie produktów

ACW_LW8_DIND80_p

ACW–DIND80/160-G

ACW-DIND80-G i ACW-DIND160-G to kompaktowe moduły radiowy firmy Atim, zgodne z wymogami przemysłowego internetu rzeczy (IIoT), wykorzystujace sieć LpWAN (LoRaWAN).  8 lub 16 wejść cyfrowych/ licznikowych + GPS. 

Kategorie: ,

Moduły radiowe ATIM Cloud Wireless® (ACW) zapewniają łatwą i ekonomiczną budowę bezprzewodowej sieci komunikacyjnej i jej elastyczną adaptację do indywidualnych potrzeb. Modemy ACW, wyposażone w wewnętrzne anteny i cyfrowe czujniki lub we/wy, stanowią kompletne rozwiązanie umożliwiające włączenie różnego rodzaju urządzeń i obiektów w świat Internetu rzeczy (IoT). Monitorują dane w czasie rzeczywistym i zapewniają bardzo prostą instalację i obsługę. Ich dodatkowe zalety stanowią niski pobór mocy (większość urządzeń serii ACW jest zasilana bateryjnie) i atrakcyjna cena pozwalająca szybko uzyskać zwrot z inwestycji.

W zależności od potrzeb komunikacja odbywa się w sieci 868 MHz w trybach Modbus master/slave, a także sieciach Sigfox lub LoRaWan. Transmisja danych może odbywać się w sposób automatyczny lub zdarzeniowo. Po przekroczeniu określonego progu wartości (progi są konfigurowane indywidualnie przez użytkownika) moduł może wysłać alert w postaci e-maila lub SMS-a (za pośrednictwem sieci Sigfox lub LoRaWan).

Poniższej sumy kontrolnej można użyć po pobraniu pliku do potwierdzenia, że dane zostały przesłane prawidłowo.Zamknij okno