Kategorie produktów

PCD7_D470WTPF

PCD7.D470WTPF

Panel operatorski z przeglądarką www, o przekątnej 7” stanowi doskonałe rozwiązanie do wizualizacji małych i średnich instalacji. Dzięki rozszerzonemu zakresowi temperatury i odporności na promienie UV może pracować także na zewnątrz obiektu.

Kategoria:

Saia PCD7.D470WTPF z powodzeniem pracuje w temperaturze -20 do +70°C. Wykorzystane w nim komponenty są odporne na promieniowanie UV, a stopień ochrony przedniego panelu jest zabezpieczony w standardzie IP65. Gabaryty web-paneli 7" są identyczne jak rozmiary modeli o przekątnych 5,7". Umożliwia to bezproblemową wymianę urządzeń w szafie lub wykorzystanie elementów mechanicznych z paneli 5,7".

Nowe urządzenia są wyposażone w panoramiczne ekrany dotykowe LCD TFT o rozdzielczości 800×480 pikseli (WVGA), które umożliwiają wizualizację istniejących  projektów VGA bez potrzeby modyfikacji. PCD7.D470WTPF wyświetlają ponad 65 tys. kolorów, mają matrycę rezystancyjną z podświetleniem LED (z możliwością ściemniania i rozjaśniania) i regulacją kontrastu.

Panele charakteryzują ponadto cechy właściwe całej rodzinie paneli webowych Saia PCD: przemysłowa jakość i wydajność, długi cykl życia, a także solidna obudowa odporna na niesprzyjające warunki otoczenia. Urządzenia mają wbudowaną pamięć flash 128 MB z systemem plików, a zasoby te można rozszerzyć za pomocą modułu PCD7.R610 z kartą µSD (1 GB).

Użytkownik bez trudu może stworzyć własny projekt aplikacji wizualizacyjnej z wykorzystaniem intuicyjnego, w pełni graficznego środowiska Web-Editor 8. Nie jest do tego konieczna znajomość języków JAVA i HTML. Raz zaprojektowana aplikacja, bez jakichkolwiek modyfikacji, może być wizualizowana na wszystkich web-panelach oraz komputerach PC.

Dodatkową zaletą web-paneli jest ich pełna integracja i kompatybilność ze sterownikami Saia PCD, co umożliwia odczyt stron internetowych z pamięci sterownika oraz bezpośredni dostęp do jego zasobów systemowych (zmienne, obiekty HEVAC itp).

Wyświetlacz:
Kolor:65 tys.
Wyświetlacz:7″ TFT
Rozdzielczość:WVGA 800 x 480
Touch screen:4-przewodowa matryca rezystancyjna
Korekta kontrastu:tak
Podświetlenie:LED (z możliwością ściemniania)
Procesor:Coldfire CF5373L, 240MHz
Pamięć z systemem plików:128 MB
Zegar RTCtak

Interfejsy:
Ethernet:10/100 Mbit/s. (pełen duplex, autowykrywanie i autocrosowanie)
USB:1.1/2.0

Narzędzia programowe:
Edytor graficzny:Saia PG5 Web-Editor
Import zmiennych z PG5:tak

Dane techniczne:
Zasilanie/moc pobierana:24 VDC ± 20%, 350 mA
Temperatura pracy:-20…+70°C
Stopień ochrony (front):IP 65
Wymiary (W x H x D) [mm]:204 x 157 x 49
Otwór montażowy:189 x 142
Poniższej sumy kontrolnej można użyć po pobraniu pliku do potwierdzenia, że dane zostały przesłane prawidłowo.Zamknij okno